Katlamalı Tente 3

KATLAMALI - RAYLI TENTE

Katlamalı Tente

Katlamalı Tente

Katlamalı Tente

Otomatik tente nedir? Sağlam bir kargas sistemi üzerine kurulan bu sistem kaliteli bir mekanizma eşliğinde hareket sağlamakta ve kalitesini uzun yıllar yitirmeden çalışmaktadır. Kaliteli olarak yapılan her işçiliğin uzun ömürü gibi, bu işte de kaliteli olarak yaptığımız bu karlamalı tente sistemleri, sizin de uzun yıllar sağlıklı bir şekilde yararlanmanızı sağlamaktadır. Gerekli sistem olduğu için üzerine koyulan brandanın çatlamaya karşı dayanıklı bir branda olmaktadır.her işyerinde, ya da istenilen her alanda kullanılması mümkün olan bu katlamalı tente sisteminin kullanımı da oldukça basittir.

KATLAMALI - RAYLI TENTE

RAYLI TENTE

Katlamalı tente basıl yapılır? Bugün gittiğimiz birçok mekanda karşılaştığımız katlamalı tenteler her zaman kaliteli olmak zorundadır. Çünkü böyle bir sisteme verilen paranın kimse çöp olmasını istemez. Sağlam bit mekanizma ile donatılan ve yine sağlam bir branda ile örtülen bu katlamalı tenteleriniz firma olarak her çeşidi ile üretmekteyiz. İster firmamıza gelerek buradan seçeceğiniz model ile istetseniz de aklınızda olan, bir yerde, ya da internet üzerinde gördüğünüz modellerim tamamını üretebilmekteyiz.

katlanır tente nasıl yapılır

katlanır tente nasıl yapılır

 

KATLAMALI - RAYLI TENTE

Katlamalı Tente

Mekanizmalı bir çadır ürünü olarak bu tür ürünlerin imalatı biraz uzun sürebilmektedir. Günümüzde artık günde teknoloji ve makine imalatı sayesinde onlarca, hatta yüzlerce yapılan katlamalı tenteler her gün müşteriye ulaştırılmaktadır. Katlamalı tente üretimi nasıl oluyor veya nasıl bir mekanizmaya sahip diye merak ediyorsanız, internetten araştırabilir veya çadır üretim firmalarına başvurabilirsiniz. Bu tür çadırların öyle bir mekanizması var ki, gerçekten insanlar hayran kalmaktadır. Teknolojinin bu kadar ilerlemiş olması ve hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin üretilmesi, her zaman bizi şaşırtıp sevindirmektedir. Bu şekilde evimizde ve her yerde, nasıl bir hava koşulu altında yaşarsak yaşayalım, her dakikamız güzel geçmektedir.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 yorum “Katlamalı Tente

 • Motorlu katlamalit ente

  katlanır tente, entegre katlanır tente, tente kapama, tente cambalkon, pergola, katlamalı tente, pergola sistemleri, tente sistemleri, kış bahçesi, motorlu tente, alüminyum pergola, tente fiyatları, alüminyum pergola sistemleri, alüminyum tente, alüminyum tente sistemleri, açılır tavan sistemleri, gölge, pergola fiyatları, entegre tente, gölge sistemleri, raylı tente

 • Pergola Tente Yazar

  Yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel bir tente türüdür. kapatılacak alanın ölçülerini alırlar ve gerekli bilgileri fabrikaya iletirler. Ayrıca siparişin diğer girdileri olan renk, malzeme gibi özellikler müşteri tarafından istenilen Ebat ve ölçülerde Dizayn Edilmektedir. Ülkemizde özellikle işyerleri yani restoran, cafe, lokanta, çay bahçesi ve benzeri alanlarda kullanılın kumandalı tente çeşitleri, her işyeri tarafından yakından takip edilmektedir. İş yerlerine sağladığı ekstra alanlardan dolayı daha fazla müşteri kabulü için bu tip iş yerlerinde tercih edilen katlamalı tente sistemlerini bizim firmamız olan Göktaş branda olarak en iyi  ve en sağlam şekilde üretimini yapmaktayız. Firmamız  40 yılı aşkındır bu alanda hizmet vermekte ve devamlı olarak ütün kalitesini arttırmaya çalışmaktadır. Uzun yıllarım verdiği tecrübe ile bu alanda söz sahibi olan firmamız branda ve tente sektöründe birçok ilklere de imza atmıştır. Sürekli olarak kaliteli iş anlayışı ile hizmet Beren firmamız isteğiniz doğrultusun da her türlü branda ve tente ilerinizi son teknoloji makineleri ve uzman kadrosu ile yapmaktadır.

 • Pergola Tente Yazar

  Güneş altında kalmayı veya güneşli havalarda keyifli bir çay ve pasta saati yaşamayı hepimiz seviyoruz, fakat çok fazla güneşe maruz kalmakta istemiyoruz. Malum güneş enerjisi her ne kadar sağlığımız için yararlı olsa bile, çok fazlası zararlı olabilmektedir. Buna rağmen yine de güneşin altında oturmak istiyorsak, katlamalı tente alıp üzerimize montelenip onun altında keyifli saatleri yaşamaya devam edebiliyoruz. Raylı tente nedir veya ne işe yarar ve keyifli çay saatlerimizi geçirebilmemiz için nasıl bir faydası olacak diye merak edenler olmaktadır. Katlamalı tente ürünleri, mekanik bir yapıya sahip olup katlanarak kendini toparlayıp açılarak üzerinize otomatik bir tavan olarak çalışmaktadır.

  Aslında dışarıya çıktığınızda birçok yerde bunu görebilmektesiniz, hatta bazıları kendi evlerinin bahçesine bile yapmış oluyor. Raylı Katlamalı tente fiyatları, ürünün boyutu ve mekanizmasına göre değişkenlik göstermektedir ve nasıl bir katlamalı tente istediğinize göre fiyatları araştırabilir ve mağazalardan öğrenebilmektesiniz. Katlamalı tentenin tasarımı bittiğinde aslında uzun bir direkt şeklinde montelendiğinden, çok fazla yer kaplayan bir ürün değildir. Çatınıza montajı yapılmaktadır ve istediğinizde düğmeye veya kumandayı kullanarak açıp kapatabiliyorsunuz. Özellikle yağmurlu havalarda dışarıda oturup çay içmek isterseniz, katlamalı tenteler çok işe yaramaktadır.