Akordiyon Tente

Akordiyon Tente

Akordiyon Tente

Akordiyon Tente İstenilen ölçü ve modelde firmamız tarafından yapılan akordiyon tente çeşitleri sağlam ve kolay kurulur olması sebebi ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği tente, Akardiyon tente konusunda da uzmanlaşmış firma müşterileri isteği doğrultusunda özel çizimlerini yaparak modellerini oluşturabilmektedir.  Sektördeki ve teknolojideki tüm yenilikleri takip eden, uygulayan ve başarı ile yürüten firma her geçen gün kendini yenilemekte olup personelini sürekli eğitmektedir. Çalışan kadrosu bilgi ile donanımlı olup deneyimli olarak işlerinin en üst seviyede yapmaktadırlar. Kullanılan malzeme kalitesi ve profesyonel dev kadrosu ile birleşerek müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmaktadır.

Akordiyon Tente

Akordiyon Tente

 

AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR

Akardiyon Tente Nasıl Yapılır

Akardiyon tente çadırını yapmadan önce kesinlikle rüzgâr yönüne dikkat edilmeli ve doğru orantılı kurulmalıdır. Çadırı sabit durdurmak için dört noktada sabitlemek gerekmektedir. Kurulumu kolay olan çadır genellikle amatör doğa sporcuları tarafından kurulan ve kamp hayatı için uygun olup geliştirilen bir sistemdir.

AKORDİYON BRANDA

AKORDİYON BRANDA

TENTE İLE MEKÂNLARINIZI CANLANDIRIN

Her zaman Moda’sı olan ve asla popileritesini kaybetmeyen pergola tente sistemi gün geçtikçe yeni modelleri ile hizmetimize sunulmaktadır. Tente hemen her işyerinde hatta birçok evin balkon ya da pencerelerinde kullanılan bir malzemedir. Bu malzeme sayesinde alanlarımızı daha da kullanışlı hale getirmek mümkün. Örnek olarak tenteyi ilk görmeye başladığımız nostaljik modellerden olan akordiyon tente çok eski yıllarda da bakkalların kapısını süslerdi. O Zaman’lardan bu zamana kadar daha birçok modeli ile karşımıza çıkan tente modelleri, akordiyon tentenin de yeni çeşitleri ile daha uzun yıllar kullanılacağa benzemekte. Bugün akordiyon tente eski yıllarda olduğu gibi birçok bakkal, balkon ve pencereleri süslese de yeni çıkan akordiyon ürünler çok daha göze batıcı alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Bir platform çadır gibi birçok yerde gördüğümüz bu tentenin üretimi de görünüşü gibi zarif bit işçilik istemektedir. Firma olarak biz her türlü tente imalatında üstün iş anlayışımız gibi bu ütünde de sizlere üstün hizmet sunmaktayız.

Akordiyon Tente

Akordiyon Tente

Akordiyon tente fiyatları. Firmamız Göktaş branda her türlü branda ve tente işlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Uygulamalarımıza bakmak ve net fiyatlar almak için sizleride firmamıza bekleriz. Akordiyon tente olarak net bir fiyat bulmak burdan zor. Çünkü istediğiniz modeller göre fiyatlarda oynama olacaktır. Bunun işin saha sağlıklı fiyat için firmamıza gelmek ya da iletişime geçmek çok daha doğru olacaktır.

AKORDİYON ÇADIR

AKORDİYON ÇADIR