Elektrikli Tente Sistemleri

Pergola Tente

Elektrikli Tente Sistemleri

Elektrikli Tente Modelleri Firmamız oldukça geniş ürün gamına sahiptir.Ürünlerimizde kullanmış olduğumuz kumaşlar Avrupa ve  yerli kumaş olarak adlandırdığımız Tente kumaşlarımız  kalitesi yüksek su ve güneş geçirmez kalite belgeli lisanlı ürünlerdir.

Motorlu tente: Elektirik ile çalışıp uzaktan kumanda ile idare edilebilen tentelerdir.

Modern Pergola

Modern Pergola

Raylı tente, otomatik tente, pergola tente, motorlu tente, ucuz fiyatlar! Güneş ve soğuktan korunmak için insanlar yıllardır farklı yöntemler kullandılar.

pergole tente

pergole tente

Raylı Tente Sistemleri. Tente; güneşin, rüzgarın, yağmurun olumsuz etkilerinden korunmak için kullanılan bir sistemdir. Genelde bez veya naylondan üretilip
Teras ve Balkon Kapama Pergola Tente Sistemleri
Bu tenteler Kar Yüküne ve Rüzgara Oldukça Dayanıklı Kafanız da ????? İşaretleri Kalmasın…

Pergola Tente Alman üretimi, alev yürütmez ve %100 su geçirmez mimari blackout membran kumaş, maksimum stabilite ve sıcaklık, nem ve kir direnci sağlıyor. Üretim teknolojisi ile eşit esneme özelliğine sahip ve torbalanma yapmıyor.

Pergole Tente

Pergole Tente

Bu Ürünü Kış Bahçesine Olarak Kullanmak İster misiniz ?
Ürünün Etrafına Şeffaf Branda ile kapama yapılarak Kış Bahçesi olarak ta kullanabilirsiniz.Dilerseniz Motorlu sistem kurularak istediğiniz zaman kış bahçesi istediğiniz zaman açık bir alana dönüştürebilirsiniz.Ve Bunu Sadece Bir Tuşla Yapabilirsiniz
Pergola Tente

Pergola Tente

Gelişmiş su olukları sayesinde su hızlı bir şekilde transfer ediliyor.Rüzgara ve doğal afetlere dayanıklılığı yüksek malzeme kullanılarak imal ettiğimiz pergola motorlu sistem tenteler kullanım kolaylıkları ile de dikkat çekiyor uzaktan kumanda sayesinde istediğiniz kadar açıp kapanabilen sistem spot ışık sistemi ile de ortama ayrı bir hava katıyor.

Pergole Tente

Pergole Tente

Kötü hava şartlarına dayanıklıdır, yapınızı dış etkenlerden fazlasıyla korur

Verdiğimiz hizmetlerde %100 Müşteri Memnuniyeti prensibi ile çalışmaktayız.