İSTANBUL PERGOLA Raylı motorlu tente

pergola tente

İSTANBUL PERGOLA Raylı motorlu tente

4 mevsim tek tercih…
Göktaş Raylı açılır kapanır tente modeli, özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir.

pergole tente

pergola

  • Raylı pergola tente: Raylı Pergola Tente sistemi kısa bir süre önce kanunen yasak getirilen sigara yasağı için tasarlanarak kafe, otel, restoran tarzı iş yerleri için gözde bir ürün olmuştur. Ürünün %80’i alüminyum olup geri kalanı çelik konsülüksiyon elektrostatik boya ile boyanarak uzun süreli kullanımı sağlanmaktadır. Ayrıca uzaktan kumanda sistemi ile ileri-geri hareket imkânı sunularak kullanımı kolaylaştırılmaktadır.

Makasları pistonlu olan tenteler daha uzun ömürlü ve daha sessizdirler. Sensörlü tentelerde tentenin yağmur, güneş ve rüzgâr gibi unsurlardan zarar görmesini önleyen bir mekanizma vardır ve bu sistem sayesinde altındaki mobilyaları da korur. Güneşi tam karşıdan gören mekânlarda tentenin ön kısmından çıkan güneşlikler kullanılır. Tentenin kumaşı su geçirmeyen ve solmayan türdendir ve kullanılan malzeme paslanmaz çeliktir.

Pergola Tente

Pergola Tente

  • Motorlu tente: Elektirik ile çalışıp uzaktan kumanda ile idare edilebilen tentelerdir.
  • Spotlu tente: Tente sistemine spot yerleştirilen çeşittir. Bahçede aydınlanmayı da sağlar.
  • Sabit tente: Seçilen mekânın üzerini kaplayacak şekilde sabitlenen ve açılıp kapanma özelliği olmayan tentelerdir. Kafe gibi açık mekânlarda tercih edilir.

 

pergole tente

İSTANBUL PERGOLA Raylı motorlu tente

Model, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilip mekanı tam kapalı bir hale dönüştürülebilir. Böylece mekan hem yaz sıcaklarından, hem de kış hava şartlarından etkilenmez. Konstrüksiyon olarak metal veya lamine edilmiş emprenyeli ahşap kullanılır.

Teknik Özellikler

Metal Aksam
Sistemde yer alan dikmeler ve taşıyıcılar emprenye edilmiş 1. Sınıf ahşap konstrüksiyondur. Kumaş Ferrari marka Black-out 3 katmanlıdır ve ağırlığı 720 gr/m2 ‘dir Işık yansıtmama ve yanmama özelliğine sahiptir. Su geçirmez solmaz ve yırtılmaya karşı garantilidir. Kumaş rengi krem veya beyaz’dır. Sistemin hareketini sağlayan motor Somfy (Fransız ) markadır ve uzaktan kumandalıdır. Tüm bağlantı elemanları, civatalar ve pimler INOX paslanmazdır. Alüminyum profiller ekstrüzyon Ral-1013 krem elektrostatik toz boyadır. Ray üstü ve tente koruma çatısı elektro galvaniz statik toz boyadır. Tentenin dış ünite kısımlarında yağmurun içeri sızmasını engelleyen dere ve Oluk sistemi mevcuttur. Parçalar alüminyum veya plastik enjeksiyon dökümdür
Opsiyonel
1-Led aydınlatma tek renk Müşteri isteğine göre (RGB LED),Ayarlanılabilir 7 Değişken renk seçenekli LED Sistemi
2-Spot ışık sistemi: müşteri isteğine göre 1 Watt veya 3 Watt sıpot ışık seçeneği mevcuttur.