KALiTE

pergole tente

KALiTE

Vizyonumuz
Mevcut ve potansiyel müşterilerimizin; beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak optimum çözümleri sağlamak şirketimizin politikasıdır.

Misyonumuz
Firmamızda, tüm üretim sürecindeki faaliyetlerin her safhası titizlikle kontrol altında tutularak, nihai ürün kalitesinin en üst seviyede olması sağlanmaktadır.

Şirket Hedefleri
Müşterilerimizle kurduğumuz sürekli iletişim sayesinde onların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yeni ürün tasarımları gerçekleştirilmektedir.

Göktaş, Çadır, Branda,Tekstil Ürünleri San.Tic. A.Ş. ; uygulamakta olduğu Kalite sistemini, uygunluk ve etkinliğinin devamını sağlamak amacıyla, periyodik olarak gözden geçirerek ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak revize etmektedir.

Ürün kalitesini doğrudan etkileyen prosesler planlanmış olup, bu proseslerin kontrollü şartlar altında ve düzenli bir şekilde kesintisiz yürütülmesi sağlanmıştır.

Ödün vermeyiz…
Görev başında olan uzman personelimiz ve yönetim kadromuz üretim aşamasında doğabilecek aksaklıklara anında müdahale etmektedir.

Türk Standartları Enstitüsü

Türk Standartları Enstitüsü
Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

İstanbul Ticaret Odası
Altın Madalya Ödülü

GÖKTAŞ PERGOLA özel motorlu tente sistemiyle her mevsimin sorunlarını çözüme dönüştüren kalıcı, estetik ve mimarlist bir çabanın ürünü olan Pergola markası altında motorlu tente sistemlerini, sanatın yapıcı, çözümleyici ve evrensel enerjisinden esinlenerek tasarlamaktadır.

Pergola motorlu tente sistemleri, her türlü hava şartlarında ideal korumayı sağlamaktadır. Özel tente kumaşı sayesinde Pergola motorlu tente sistemleri güneş, yağmur ve rüzgara karşı yüksek koruma sağlayarak; size bahçe, balkon, veranda, teras gibi açık alanlardan en iyi şekilde yararlanabilme imkanı sunar. Pergola motorlu tente sistemi, çevresine uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekan haline dönüştürülebilir.

GÖKTAŞ PERGOLA‘ nın ürettiği motorlu Pergola tente sistemi, özel gergi sistemi ile kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza yeni bakış açıları kazandırır.

PERGOLA sizlerin isteklerine göre hazırlamış olduğu özel tente kumaşlı, açılır kapanır tavanlı motorlu pergola tente sistemlerindeki LED aydınlatma sayesinde gece ve gündüz farkını ortadan kaldırarak günün her vaktinde yaşanabilir mekanlar oluşturmaktadır. Ayrıca yanmaz kumaşı ile balkonlardan ve teraslardan atılan her türlü yanıcı maddeye karşı dayanıklı bir üründür.