Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Üretimini yaptığımız çadırlar arasında en hızlı üretim kapasitesine sahip olan modelimiz, Mülteci Çadırı modellerimizdir.

Çadırların temel özelliği, çok yönlü ve isteğe özel olmalarıdır. Mülteci çadırı ve yardım çadırı için ideal çözümdür.

Hızlı montaj imkanı sağlar. Modern çadırlar özel tasarım uygulamaları ile zengin alternatifler sunar.

Sağlam bir yapıya sahip olmakla beraber her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilir. Çatı ve pencere alternatifleri ile doğal aydınlık ortamlar tasarlayabilirsiniz. Bütçe açısından düşük maliyetli yapılar kurabilirsiniz.

Mülteci Çadırı zorlu koşullarda kullanılmak üzere imal edilen genel maksat Çadırlarıdır.

Mülteci Çadırları konaklama amaçlı olup, yaşamaya elverişli, ihtiyaçları maksimum düzeyde giderebilme amacıyla özel olarak tasarlanmıştır.

Özel Mimari çizim ile Çelik konstrüksiyonlu yaşam çadırı imalatı yapan firmamız deprem sel gibi doğal afetlerde kullanılmak üzere özel yaşam çadırlarını imal etmektedir.Kızılay ve afet çadırları sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Mülteci Çadırı

Mülteci Çadırı

Genel olarak zor durumda olan insanların barınma ihtiyaçlarını sağlama, sağlık hizmetlerinden faydalanmalarını imkanlı kılma ve onlara yemekhane alanlarını yaratma gibi sebeplerle kullanıyor olsada Mülteci Barınma Çadırının maliyetlerinin az olması ve serti kullanım alanları ; üretimin mümkün olması sebebi ile genel kullanımlarda da sık sık tercih edilmektedir.

Özellikle promosyon çadırı olarak bir çok ünlü meydan ve alış veriş merkezlerinin  bahçelerinde Kızılay tipi çadırlara sıklıkla rastlamak mümkündür. Ayrıca her grupta çadırdan yararlanacak kişi sayısına,çadır kurulacak bölgenin iklimine ve etkinliğin süresine göre itina ile hazırlanmaktadır. Mülteci Çadırı zorlu koşullarda kullanılmak üzere imal edilen genel maksat Çadırlarıdır.

  • mülteci çadırı
  • afet iskan çadırı
  • yaşam çadırları
  • hayat çadırı
  • çadır kentler
  • deprem çadırları
  • afet çadırları

Kullanılan branda kumaşlar özel üretim pamuklu kumaştır. Başlıca özellikleri, pamuklu kumaşa ek olarak alev yürümezlik ve su geçirmezliktir. Doğa olaylarına karşı maksimum mukavemet sağlar.

Demir aksamı 25 x 1.5 cm DKP profil kalın borudur. Boru kalınlığı, rüzgar dayanımı göz önünde bulundurularak seçilmiştir. Demirler elektrostatik boya ile boyandıktan sonra özel fırınlarımızda ısıl işlemden geçirilir.

  1. kaba kıl dokuma, keçe, deri, sık dokunmuş kalın bez vb.den yapılan, direklerle tutturulan, türlü biçimlerde olabilen, sökülüp taşınabilen barınak.
  2. direklerini dikip biçimini vererek ve üzerine örtüsünü geçirerek, çadırı içinde oturulabilecek bir durumda yerleştirmek.