Oval Çatı Pergola Tente

Oval Çatı Pergola Tente

Oval Çatı Pergola Tente

Pergola Tente tüm olumsuz kötü hava koşullarında mekan içerisine su ve hava girmesini engelleyebiliyor. Üst düzey korumaya yönelik fitiller, kumaşta, raylarda, ön profilde ve arka çatı kiriş desteğinde yağmura karşı temel koruma sağlamaya ve dışarıdan giren sızmaları önlemeye uygun bir sistemdir. mümkün olan en iyi korumayı uzun yıllar sağlamak ve sıcaklık değişiminin neden olduğu çatlamalardan etkilenmemek için bu lastikler ekstra yumuşak ve ekstra esnek kauçuktan elde ediliyor.

Yüksek dereceli  alüminyum ray profilleri, paslanmaz çelikten üretilen bağlantı elemanları.

Oval Çatı Pergole Tente Sistemleri

Oval pergola sistemleri açılır kapanır bir tente sistemi olup, her türlü hava şartlarından korumak üzere tasarlanmıştır. Eğimli versiyonlar, Beaufort ölçeğinde

Oval Pergole Tente. Dayanıklı malzemeden üretilen pergola tente sistemleri yazın güneş ışınlarından korunabilmek,kışın ise yağmur ve soğuk korunmanızı sağlar mekan içerisine su ve hava girmesini engelleyebiliyor.

Oval Çatı Pergola Tente Özellikleri

Exclusive pergola sistemi açılır kapanır bir tente sistemi olup, her türlü hava şartlarından korumak üzere tasarlanmıştır. Eğimli versiyonlar,

Pergole edilmesinin nedeni; tentenin güneşi ışıklarını maksimum derecede kesmesi ve tente altında kalan yaşam mahalini oldukça serin tutması olarak gösterilebilir. Kumaş kendiliğinden üç boyutlu bir desene sahip olması ve sıkı dokunuşlu oluşundan diğer kumaşlardan ayrılmaktadır. Özellikle raylı tente imalarında kullanılan bir kumaştır. Çok fazla renk seçimi sunmaz, fakat uzun ömürlüdür. Güneş ve yağmur geçirmez, Koku yapmaz, yosunlanmaz. Elbette fiyat olarak diğer türlere göre oldukça pahalıdır.

  • Özel çekme 6063 ekstrüzyon aluminyum profil.
  • Elektrostatik toz fırın boya kaplama.
  • Black-out (10 Katmanlı) su geçirmez, alev yürütmez, dokulu membran.
  •  BECKER  Alman marka uzaktan kumandalı otomasyon sistemi.
  • Kendinden dereli ön kiriş profili.
  • Çelik tel örgülü trigger kayış sistemi.
  • Sızdırmazlık için özel olarak tasarlanmış fitil sistemi.
 • Galvanizli elektrostatik boya kaplamalı koruma çatısı.
Oval Çatı Pergola Tente Modelleri