Pergole Tente Modelleri 2017

pergole tente

Pergole Tente Modelleri 2017

Pergola Tenteler genelde çay bahçeleri,Otel, Teras, Cafe, bahçeler, kumsallar gibi yağmur ve güneşten korunma gerektiren mekanlarda başta olmak üzere Yağmurun etkilerinden korunmak istenen  her ortamda ve araçta kullanılabilirler.

TENTE NEDİR?

Pergola Tente, Kar,  su ve ışık geçirmez kumaştan üretilmiş olan su ve güneş ışıklarından mevsimine göre koruyan ve bahçe, havuz, cafe gibi mekanlarda genellikle kullanılan malzemelerin ve branda tente ürünlerinin genel adıdır.

TENTE KULLANIM ALANLARI

Pergole Tenteler genelde çay bahçeleri, bahçeler, kumsallar gibi yağmur ve güneşten korunma gerektiren mekanlarda başta olmak üzere Yat tekne ve araçlardada kullanılmaktadır. Baştada belirtildiği gibi güneş ışıklarının ve yağmurun etkilerinden korunmak istenen  her ortamda ve araçta kullanılabilirler.

 

PERGOLE TENTE ÜRÜNLER

Tente dendiğinde akla gelen bir çok ürün vardır. Bunların başında tente, körüklü tente, mafsallı tente, sabit tente, asma germe branda ve asma germe membran sistemleri, kamelya brandası, kış bahçesi brandası, plaj şemsiyeleri, bahçe şemsiyeleri, raylı tente ve minder gibi ürünler gelmektedir.

 

TENTE ÇEŞİTLERİ