Pergole Tente Sistemleri

Pergole Tente

Pergole Tente Sistemleri

Pergole Tente Sistemleri özel yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı yapılmıştır. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.

Pergole Tente Sistemlerimiz Pergole raylı tente sistemi üstün kaliteli ve nitelikli normlarını kullanarak, açık alanlarınızı çevresel ve estetik ile uyumlu bir şekilde rahatça açılıp kapanabilir Göktaş Branda Sistemleri, her türlü Pergole Tente Sistemi ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Detaylı bilgi ve fiyatlarımız için (0212) 531 39 44 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yapı ruhsatı gerektirmeden tamamı otomatik açılır, kapanır, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan ergonomik ve fonksiyonel son teklonoji ürünüdür. Yanal alanların, ısı yalıtımlı katlanır alüminyum doğramayla kapatılması uygun olur.

Sistem komple eksersüzyon alüminyum olup epoksi polyester boyalıdır. Hiçbir ek ahşap veya çelik konstrüksiyona ihtiyaç duymadan kendi orjinal aksıyla statik taşıma mukavemetine sahiptir.
  • Yüzey malzemesi gelişmiş PVC bloklardan oluşmaktadır.
  • Her türlü hava koşullarına dayanıklı ve su geçirmeme (Blockout) özelliğine sahiptir.
  • Sistem birleşim alanları estetik görünümlü özel su oluklu alüminyumdur.
  • Zemin bağlantı profilleri 120 x 80 alüminyum profilden oluşmaktadır.
  • Saatte 90 km/h hızla esen rüzgara ve ortalama 30cm’lik kar kalınlığına karşı dayanıklıdır.
  • Çatılara ve demir konstrüksiyon sistemlerine kolay montaj avantajı.
  • Paslanmaz İnox bağlantı sac vida ve pimleri.
  • Uzaktan kumandalı motor desteği.
  • Her türlü renk seçeneği.

Türkiye Geneline Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden. Göktaş Branda yurt dışından ithal ettiği branda ve pergola tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Göktaş Branda olarak, alanımızda en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz. Branda ürünlerimiz arasında Branda, Pergola Tente, Branda, Tente Çeşitleri, Branda, Şantiye Çadırları,asma germe çadırlar, Branda, Şeffaf Kapamalar, Branda, Depo Çadırları,halı saha kapama, Branda, Eğlence Çadırları imalatı konusunda hizmet vermekteyiz. Mafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. Göktaş Çadır güvencesi ile alacağınız hizmet ve elde edeceğiniz ürünler garantimiz altındadır. Her türlü organizasyonunuz için bize ulaşın ve size özel çözümlerimizle organizasyonunuza destek olalım. Branda ve çadır sektörünün lider ismi Göktaş Branda ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.