REFERANSLARIMIZ

Modern Pergola

FİRMAMIZ

Pergola Tente ve Branda & Çadır Referanslarımız

Branda ve çadır sektöründe bir çok kurum ve kuruluşla özel ve yahut resmi kuruluşlarla çalışmalarımız mevcuttur buradaki referanslarımız bir kısmını teşkil etmektedir branda sektöründe kalıcı referanslarımız yer almaktadır

 

Sayın müşterilerimiz,
GÖKTAŞ BRANDA olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz. Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

GÖKTAŞ BRANDA, sektördeki yenilikleri takip ederek hergün kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini sürdürmektedir. Türkiye’de branda denilince akla gelen ilk firma olan Göktaş Branda tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı, izlenen olmayı sürdürecektir.

Bizler, çadır ve branda sektöründe kendisiyle yarışan bir kuruluş olmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Müşterilerimizin hizmetin en iyisine layık oldukları ilkesi doğrultusunda, bulunduğumuz yeri bize layık gören müşterilerimizin bizi daha yukarılara çıkaracaklarından eminiz.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

ROCK’N COKE (Coca Cola) 2500m²
Üsküdar İftar Çadırı 3000 kişilik
Siemens Fabrikası Hangar Depolama Çadırı
Dağhanlar Nakliyat Tır Filosu
Kadıköy Belediyesi Sahra Hastanesi 900m²
Seda Denizcilik A.Ş. Gemi Brandaları
Pasiner A.Ş. NATO Limanı Raylı Branda Sistemleri
İDO BAY Tatlıses Group
Kemerburgaz Göktürk 1500m² Kapalı Spor Tesisleri
General Motor 2000 m² Alan kapama
İston A.Ş. Raylı Sistem
Çırağan Sarayı Şemsiye
Zeytinburnu Belediyesi 2000 m² İftar çadırı
Mama Restourant Yarasa Çadır – Şemsiye
Bay Balıkçılık Restourant Çift açılır mafsallı tente
Turkcell Fabrikası – Kartal Şeffaf Kapatma
Halkalı 3. Etap Şeffaf Kapatma
Esmer Bujiteri Şeffaf Kapatma – Şemsiye
* İstediğiniz model ve ölçülerle, demir-konstrüksiyon dahil olmak üzere, branda çalışması 900m²çalışma alanımızla sizlerin hizmetindeyiz.