Soğuk İklim Çadır Sistemleri

Soğuk İklim Çadırı

Soğuk İklim Çadır Sistemleri

Soğuk İklim Çadır Sistemleri, En Uygun Ucuz fiyat Garantisi · Alev Yürütmez Çadırlar · Soğuk & Su Geçirmez çadır · Soğuk iklim Çadırları istediğiniz ölçü ve ebatlarda, istediğiniz sayıda, hafif, hızlı kurulabilir ve kullanışlı çadırlar üretmektedir.

Afet ve Deprem Çadırları İmalatı. Bizden Fiyat Almadan Karar Vermeyin.

Soğuk iklim koşullarına göre üretilen çadırlardır. Ayaz, Fırtına, Kar, yağmur, rüzgar vb. soğuk İklim koşullarına göre çadır tipleri değişmektedir.

Pratik yapılı çadır olma özelliği nedeniyle kullanımı çok kolay olup, kaliteli ve maliyet açısından da uygundur. Soğuk iklim şartlarına karşı ve afet durumlarına karşı dayanıklı çadırlar olup, sarsılmalara karşı sağlam yapılı çadırlardır. Malzemesi pamuklu veya polyester brandadan üretilmiştir. Çadırın kurulumu her zemine uygundur. Çevresinde kaplı olan alüminyum folyo ısı yalıtımının düzenli akışını sağlamaktadır. Çadırı kurması kadar taşımasıda bir okadar zahmetsizdir. Araç gerektirmez. Herhangi bir durumda bu tip çadırlar, pratik sökülebildiğinden alan bakımından özel bir izne tabi değildir. Çadırın saklama koşulları açısından kaplaması pvc olma özelliğinden dolayı rahatlıkla uzun zaman istenilen her yerde saklanılanılabilir. Göktaş Branda olarak önceliğimiz olan siz müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktır. Çadır kalitemizdeki önceliğimiz sizlerin beğenisidir. Soğuk iklim koşullarına göre ürettiğimiz çadırlarımız ve diğer ürünlerimiz  sizlerden tam not almış olup, Göktaş Branda olarak bunun sevincini yaşamaktayız. Soğuk iklim çadırları ve diğer ürünlerimizin kalitesini siz müşterilerimiz belirlemektesiniz. Belirlediğiniz kalite bazında Göktaş Branda olarak sizlere şık, zarif, tasarımıyla zengin ürünler üretmeye devam edeceğiz.